Úvěr poskytnutý soukromými investory

Uver od soukromych investoru

Naším cílem je sehnat pro klienty vždy co nejvýhodnější financování. Ve speciálních případech však není možné využít financování bankami.

Eurová hypotéka

Eurova hypoteka

ČNB svoji proti inflační politikou neustále zvedá úrokové sazby v české ekonomice. Tím se nadále zvyšuje rozdíl mezi úrokovými sazbami na hypotékách u nás a v zahraničí.

Hypotéka bez nemovitosti

Hypoteka bez nemovitosti 1

Jste rozhodnutí bydlet ve svém, ale ještě pořád procházíte procesem výběru nemovitosti? Máte strach, že jakmile se objeví dokonalé bydlení, tak Vám jej někdo rychlejší vezme?

Americká hypotéka

Americka hypoteka

Vlastníte nemovitost na území ČR a potřebujete půjčit peníze na cokoliv? Pro financování potřeb, nesouvisejících s bydlením, je možné využít americkou hypotéku až do výše 70 % hodnoty nemovitosti.

Refinancování hypotéky

Refinancovani 1

U většiny bank lze hypotéky refinancovat 12 měsíců před koncem fixačního období, na trhu jsou však banky, které nabízí refinancování dokonce až 24 měsíců před koncem fixace.

Nová hypotéka

Nova hypoteka

Klasická hypotéka je účelová a je vázána na pořízení bydlení. Hypotéka může sloužit k pořízení jak vlastního bydlení, tak k pořízení nemovitosti za účelem pronájmu.