Darfin finance

Americká hypotéka

Půjčka na cokoli zajištěná nemovitostí s výhodným úrokem

Nízký úrok

Peníze na cokoliv

Splatnost až 25 let

Vybíráme to nejlepší z více než 10 000 možností

Mise nejlepší nabídka
na trhu přijata

Darfin.cz je platforma, která vylepšuje klasické on-line srovnávače a kalkulačky hypotečních úvěrů. U nás získáte a následně si porovnáte individuální, neveřejné a často dokonce „podpultové“ nabídky. Z pohodlí domova tak zjistíte, která banka je pro vás skutečně tou nejlepší.

Nesrovnáváme. Vyjednáváme!

Nesrovnáváme aktuální nabízené úroky bank na trhu. Pro každého zákazníka vyjednáváme individuální, které nejsou běžně vidět!

Online zpracování nabídky

Vyjednané nabídky sepíšeme do e-mailu tak, abyste měli všechny aktuální nabídky hezky přehledně seřazené od té nejvýhodnější!

Vše řešíme v nejkratším termínu

Dbáme na maximální rychlost a efektivnost celého řešení - žádné zdlouhavé čekání na hypotečního specialistu!

Celý proces od A do Z řešíme za Vás

Proces financování bydlení máme zvládnutý na jedničku a pokud vás nutně nebudeme potřebovat, zvládneme všechno v pozadí vyřešit zcela za vás!

Půjčka na cokoli zajištěná nemovitostí s výhodným úrokem

Vlastníte nemovitost na území ČR a potřebujete půjčit peníze na cokoliv? Pro financování potřeb, nesouvisejících s bydlením, je možné využít americkou hypotéku až do výše 70 % hodnoty nemovitosti. Americká hypotéka nebo také hypotéka bez dokládání účelu je úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti, která je určena k bydlení, nachází se na území ČR a je zapsaná v Katastru nemovitostí. V tomto směru je vše stejné jako u hypotéky na bydlení.

Avšak nespornou výhodou tohoto druhu financování je využití peněz z úvěru prakticky na cokoliv. Za nižší úrokovou sazbu než u spotřebitelského úvěru si tedy koupíte vysněné auto, motorku nebo cestu kolem světa. V případě, že Vám na konsolidaci stávajících závazků nestačí z nejrůznějších důvodů spotřebitelský úvěr, je americká hypotéka ideální volbou.

Hypoteční kalkulačka

Naše služba šetří zákazníkům čas, peníze a energii ...

Jak funguje proces vyřízení úvěru s Darfinem?

Odeslání poptávky
Hovor s odborníkem
Vyjednání nabídky
Schválení a podpis

Neváhejte nás kontaktovat!

Ať se děje, co se děje, jsme tu pro vás! Neváhejte se na nás obrátit s vaším dotazem nebo požadavkem ať už pomocí poptávkového formuláře nebo pomocí tel. čísla či e-mailu!