Darfin finance

Hypotéka bez nemovitosti

Vysněné bydlení vám neunikne při čekání na schválení hypotéky.

Až 3 roky na výběr

Fixace úrokové sazby

Splatnost až 30 let

Vybíráme to nejlepší z více než 10 000 možností

Mise nejlepší nabídka
na trhu přijata

Darfin.cz je platforma, která vylepšuje klasické on-line srovnávače a kalkulačky hypotečních úvěrů. U nás získáte a následně si porovnáte individuální, neveřejné a často dokonce „podpultové“ nabídky. Z pohodlí domova tak zjistíte, která banka je pro vás skutečně tou nejlepší.

Nesrovnáváme. Vyjednáváme!

Nesrovnáváme aktuální nabízené úroky bank na trhu. Pro každého zákazníka vyjednáváme individuální, které nejsou běžně vidět!

Online zpracování nabídky

Vyjednané nabídky sepíšeme do e-mailu tak, abyste měli všechny aktuální nabídky hezky přehledně seřazené od té nejvýhodnější!

Vše řešíme v nejkratším termínu

Dbáme na maximální rychlost a efektivnost celého řešení - žádné zdlouhavé čekání na hypotečního specialistu!

Celý proces od A do Z řešíme za Vás

Proces financování bydlení máme zvládnutý na jedničku a pokud vás nutně nebudeme potřebovat, zvládneme všechno v pozadí vyřešit zcela za vás!

Vysněné bydlení vám neunikne při čekání na schválení hypotéky.

Jste rozhodnutí bydlet ve svém, ale ještě pořád procházíte procesem výběru nemovitosti? Máte strach, že jakmile se objeví dokonalé bydlení, tak Vám jej někdo rychlejší vezme? S pohotovostním úvěrem se bát nemusíte. Prodejci nemovitostí vždy upřednostní jistotu peněz a rychlé jednání. Se schváleným úvěrem, tzn. garantovanou úrokovou sazbou a úvěrovým rámcem máte všechny trumfy v rukou vy.

Hypoteční kalkulačka

Naše služba šetří zákazníkům čas, peníze a energii ...

Jak funguje proces vyřízení úvěru s Darfinem?

Odeslání poptávky
Hovor s odborníkem
Vyjednání nabídky
Schválení a podpis

Neváhejte nás kontaktovat!

Ať se děje, co se děje, jsme tu pro vás! Neváhejte se na nás obrátit s vaším dotazem nebo požadavkem ať už pomocí poptávkového formuláře nebo pomocí tel. čísla či e-mailu!