Nejsme další srovnávač

Nenašli jste, co jste hledali? Mrkněte níže ...

Níže naleznete nejčastější dotazy, se kterými se v souvislosti s naší službou nebo společností setkáváme.

Online nabídka

Rychlé jednání

Nejnižší úrok

Spotrebitelsky uver

Vybíráme to nejlepší z více než 10 000 možností

csob logo 1
Ceska sporitelna logo 2023 1
Komercni banka logo 1
Raiffeisen Bank
ezgif.com webp to jpg
unicredit bank
barbora urbankova mbank2
Logo Moneta Money Bank 1

Podívejte se na nejčastější dotazy
našich zákazníků

Náš proces vyjednávání individuálních nabídek hypotečních úvěrů zahrnuje analýzu vaší finanční situace a požadavků, na základě kterých se obracíme na naše bankovní partnery s cílem získat nejlepší možné podmínky pro váš hypoteční úvěr.

Díky našim dlouholetým zkušenostem a silným vztahům s bankami jsme schopni úspěšně vyjednat výhodné úrokové sazby a podmínky pro naše klienty. Naši zákazníci tak často získají lepší podmínky, než by byli schopni získat samostatně.

Pro odhad potenciální úrokové sazby a podmínek hypotečního úvěru nám zašlete základní informace o vaší finanční situaci a potřebách. Na základě těchto údajů vám poskytneme předběžnou nabídku s možnými úrokovými sazbami a podmínkami.

Spolupracujeme s širokou škálou bank a finančních institucí, což nám umožňuje vyjednávat individuální nabídky hypotečních úvěrů pro naše klienty a zajistit tak co nejvýhodnější podmínky na trhu.

Celý proces vyřízení hypotečního úvěru může trvat od několika týdnů do několika měsíců, v závislosti na konkrétní situaci a rychlosti poskytnutí potřebných informací a dokumentů ze strany klienta.

Pro zahájení procesu vyřizování hypotečního úvěru potřebujeme základní osobní údaje, informace o vašem příjmu a zadlužení, informace o nemovitosti, kterou plánujete financovat, a kopie dokladů, jako jsou výpisy z účtu, potvrzení o příjmu a doklady o vlastnictví nemovitosti.

Naše úspěšnost při schvalování hypotečních úvěrů je velmi vysoká, protože pečlivě připravujeme žádosti našich klientů a vyjednáváme s bankami na základě jejich individuálních potřeb a finanční situace. Díky naší expertíze a znalosti trhu jsme schopni dosáhnout schválení i pro klienty s méně ideálními finančními podmínkami.

Poskytujeme vám podporu v průběhu celého procesu financování – od počátečního poradenství, přes vyjednávání s bankami, až po závěrečné schválení a realizaci hypotečního úvěru. Po ukončení procesu financování jsme k dispozici pro další konzultace nebo pomoc s případnými otázkami.

Neváhejte nás kontaktovat!

Ať se děje, co se děje, jsme tu pro vás! Neváhejte se na nás obrátit s vaším dotazem nebo požadavkem ať už pomocí poptávkového formuláře nebo pomocí tel. čísla či e-mailu!