Darfin finance

Úvěr ze stavebního spoření

Skvělý nástroj pro dofinancování vybavení domácnosti

Výše až 3,5 mil. Kč

Nižší úroky

Delší splatnost

Vybíráme to nejlepší z více než 10 000 možností

Mise nejlepší nabídka
na trhu přijata

Darfin.cz je platforma, která vylepšuje klasické on-line srovnávače a kalkulačky hypotečních úvěrů. U nás získáte a následně si porovnáte individuální, neveřejné a často dokonce „podpultové“ nabídky. Z pohodlí domova tak zjistíte, která banka je pro vás skutečně tou nejlepší.

Nesrovnáváme. Vyjednáváme!

Nesrovnáváme aktuální nabízené úroky bank na trhu. Pro každého zákazníka vyjednáváme individuální, které nejsou běžně vidět!

Online zpracování nabídky

Vyjednané nabídky sepíšeme do e-mailu tak, abyste měli všechny aktuální nabídky hezky přehledně seřazené od té nejvýhodnější!

Vše řešíme v nejkratším termínu

Dbáme na maximální rychlost a efektivnost celého řešení - žádné zdlouhavé čekání na hypotečního specialistu!

Celý proces od A do Z řešíme za Vás

Proces financování bydlení máme zvládnutý na jedničku a pokud vás nutně nebudeme potřebovat, zvládneme všechno v pozadí vyřešit zcela za vás!

Skvělý nástroj pro dofinancování vybavení domácnosti

Úvěr ze stavebního spoření je specifický finanční produkt poskytovaný stavebními spořitelnami, který je navržen pro financování nemovitostních projektů, jako je nákup, výstavba, rekonstrukce či údržba nemovitostí. Tento úvěr je spojen s účastí na stavebním spoření, což je dlouhodobý spořicí program s předem stanovenou úrokovou sazbou a cílovou částkou. Po dosažení určité úspory a splnění dalších podmínek mohou klienti získat přístup k úvěru ze stavebního spoření za výhodnějších úrokových sazeb než u běžných bankovních úvěrů. Doba splatnosti a úrokové sazby jsou stanoveny stavební spořitelnou a mohou se lišit v závislosti na konkrétním produktu a plnění podmínek klientem.

Naše služba šetří zákazníkům čas, peníze a energii ...

Jak funguje proces vyřízení úvěru s Darfinem?

Odeslání poptávky
Hovor s odborníkem
Vyjednání nabídky
Schválení a podpis

Neváhejte nás kontaktovat!

Ať se děje, co se děje, jsme tu pro vás! Neváhejte se na nás obrátit s vaším dotazem nebo požadavkem ať už pomocí poptávkového formuláře nebo pomocí tel. čísla či e-mailu!