Přežije ten, co se nejlépe přizpůsobí

Darwin = Evoluce druhů
Darfin = Evoluce hypoték

Zatímco Darwin věřil v evoluční teorii druhů, u nás v Darfinu věříme v tu hypoteční!

Darfin v zelenem kruhu 2 min min
Darwin pred domem

Věříme v evoluci ve financování bydlení

Charles Darwin tvrdil, že existuje přírodní výběr a tedy přežijí jen ti jedinci, kteří se dokáží nejlépe přizpůsobit podmínkám, ve kterých žijí. U nás v Darfinu věříme, že na finančních trzích platí naprosto stejná pravidla!

Aktuální hypoteční trh je plný srovnávačů a online portálů zaměřujících se na „nejvýhodnější“ nabídky hypoték na trhu a jejich jednoduché sjednání.

Háček je ale právě ve slovíčku srovnávač – srovnávám aktuální nabídky, které jednotlivé banky nabízí.

V Darfinu klademe důraz na indiviuální vyjednání co možná nejlepší sazby pro našeho klienta. Proč s námi jsou banky ochotné vyjednávat a nabízet nám podpultové nabídky úrokových sazebProtože každý měsíc přinášíme objem stovky milionů v hypotékách! A to už přeci stojí za individuální přístup a nabídky, které na trhu veřejně neuvidíte …

DarFin
4.8
Na základě 39 recenzí
powered by Google
Lucie BrabcovaLucie Brabcova
16:51 25 Jul 23
Darfin finance mi pomohla najít nejlepší možný úvěr pro můj nový podnik. Byli velmi ochotní a trpěliví a pomohli mi najít řešení, které mi nejlépe vyhovovalo. Skvělá spolupráce
Kateřina BurdováKateřina Burdová
09:04 25 Jul 23
“S Darfin finance jsem byl velmi spokojený. Pomohli mi najít spotřebitelský úvěr s vynikající sazbou a podmínkami. Velmi doporučuji jejich služby!"
Ajdy HarmáčekAjdy Harmáček
02:23 25 Jul 23
Velmi profesionální a pozorný tým. Darfin mi pomohl získat spotřebitelský úvěr s výhodnými podmínkami a poskytl vynikající zákaznický servis. S radostí příště využiji jejich služeb znovu.
pupicek1987pupicek1987
16:00 24 Jul 23
1. "Mým prvním kontaktem s Darfinem bylo, když jsem hledal hypoteční úvěr. Byli velmi užiteční a podrobně mi vysvětlili všechny možnosti, abych mohl najít to nejlepší řešení pro mou situaci. Velmi doporučuji!"
Nikča HořícíNikča Hořící
15:18 24 Jul 23
Skvělá firma s vynikajícími službami. Pomohli mi najít nejlepší možnou hypotéku pro mě a byli velmi trpěliví při vysvětlování všech podrobností. Velmi profesionální a vstřícný tým.
Lukáš JakobovskýLukáš Jakobovský
14:49 24 Jul 23
Velmi profesionální a pozorný tým. Darfin mi pomohl získat spotřebitelský úvěr s výhodnými podmínkami a poskytl vynikající zákaznický servis. S radostí využiji jejich služeb znovu! 🙂 Můžu vřele doporučit 🙂
Dominika JanikovaDominika Janikova
14:09 24 Jul 23
Darfin finance je skvělá společnost. Pomohli mi získat úvěr pro můj byznys a byli velmi vstřícní a nápomocní po celou dobu. Určitě budu v budoucnu využívat jejich služeb znovu.
izabelka harmackovaizabelka harmackova
13:48 24 Jul 23
Obdržela jsem od Darfin finance vynikající služby při hledání hypotéky. Zajistily pro mě nejlepší sazbu a byli velmi trpělivý a ochotní odpovědět na všechny mé otázky. velmi doporučuji.
Perfektní a vstřícný přístup,a ochota velké díky patří Michal Škorňa generální ředitel.Velice ho doporučuji!!!!
Filip NovotnýFilip Novotný
15:55 23 Aug 22
Brutálně super
Andrea ŠrámkováAndrea Šrámková
19:08 18 Dec 21
Přidáváme se ke spokojeným klientům. Vyřízení hypotéky bylo rychlé a s příznivým úrokem. Velké díky patří panu Křivánkovi, kterému jsme to svou situací příliš neusnadňovali. Vše zvládl perfektně, komunikace perfektní, trpělivost, ochota, super..Děkujeme a DarFin doporučujeme dále
js_loader

Úvěry od A do Z kompletně online s nabídkou do pár hodin

Věříme v perfektně zvládnutý proces, vyjednávací sílu a skvělé technologie. Naši odborníci posoudí na základě vaší poptávky situaci, v jaké se nacházíte a začnou s jednotlivými společnostmi jednat o individuálních podmínkách přímo pro vás! Jednotlivé nabídky poté přehledně seřadíme a zašleme vám je do e-mailu.

Nabídky následně proberete s naším odborníkem a samotný proces s financování vašeho vysněného bydlení může začít!

iphone proces schvaleno min
Zprostředkovaných hypoték
0 mld. Kč
Zákazníků nás doporučilo dále
0 %
Společností vybereme tu nejlepší
ze 0
průměrná úspora klienta
0 tis. Kč

Neváhejte nás kontaktovat!

Ať se děje, co se děje, jsme tu pro vás! Neváhejte se na nás obrátit s vaším dotazem nebo požadavkem ať už pomocí poptávkového formuláře nebo pomocí tel. čísla či e-mailu!


Výhodnější hypotéka s Darfinem - banner