Darfin finance

Úvěr poskytnutý soukromými investory

Pro pomoc v těžkých finančních situacích. Vždy vede cesta ven!

Bez prokazování příjmu

Čerpání úvěru do 24 hodin

Dlouhodobé řešení

Vybíráme to nejlepší z více než 10 000 možností

Mise nejlepší nabídka
na trhu přijata

Darfin.cz je platforma, která vylepšuje klasické on-line srovnávače a kalkulačky hypotečních úvěrů. U nás získáte a následně si porovnáte individuální, neveřejné a často dokonce „podpultové“ nabídky. Z pohodlí domova tak zjistíte, která banka je pro vás skutečně tou nejlepší.

Nesrovnáváme. Vyjednáváme!

Nesrovnáváme aktuální nabízené úroky bank na trhu. Pro každého zákazníka vyjednáváme individuální, které nejsou běžně vidět!

Online zpracování nabídky

Vyjednané nabídky sepíšeme do e-mailu tak, abyste měli všechny aktuální nabídky hezky přehledně seřazené od té nejvýhodnější!

Vše řešíme v nejkratším termínu

Dbáme na maximální rychlost a efektivnost celého řešení - žádné zdlouhavé čekání na hypotečního specialistu!

Celý proces od A do Z řešíme za Vás

Proces financování bydlení máme zvládnutý na jedničku a pokud vás nutně nebudeme potřebovat, zvládneme všechno v pozadí vyřešit zcela za vás!

Pro pomoc v těžkých finančních situacích. Vždy vede cesta ven!

Naším cílem je sehnat pro klienty vždy co nejvýhodnější financování. Ve speciálních případech však není možné využít financování bankami. Je to často v případech, kdy si banka vyhodnotí riziko jako příliš velké. Pro tyto případy máme navázané dlouhodobé spolupráce se soukromými investory, kteří se na situaci dokáží podívat individuálněji než banka a poskytnout úvěr na míru se zohledněním vyššího rizika, tak aby to byla win-win situace pro obě strany. Máme také potřebné know-how a zkušenosti jak efektivně a bezpečně řešit krizové situace klientů v dluhových spirálách, kdy vždy hledáme dlouhodobé a udržitelné řešení. I z těch nejtěžších situací vede cesta ven, pomůžeme Vám najít tu nejlepší.

Naše služba šetří zákazníkům čas, peníze a energii ...

Jak funguje proces vyřízení úvěru s Darfinem?

Odeslání poptávky
Hovor s odborníkem
Vyjednání nabídky
Schválení a podpis

Neváhejte nás kontaktovat!

Ať se děje, co se děje, jsme tu pro vás! Neváhejte se na nás obrátit s vaším dotazem nebo požadavkem ať už pomocí poptávkového formuláře nebo pomocí tel. čísla či e-mailu!