Úvěr poskytnutý soukromými investory

Banner úvěr od soukromých investorů
DarFin
4.8
Na základě 39 recenzí
powered by Google
Lucie BrabcovaLucie Brabcova
16:51 25 Jul 23
Darfin finance mi pomohla najít nejlepší možný úvěr pro můj nový podnik. Byli velmi ochotní a trpěliví a pomohli mi najít řešení, které mi nejlépe vyhovovalo. Skvělá spolupráce
Kateřina BurdováKateřina Burdová
09:04 25 Jul 23
“S Darfin finance jsem byl velmi spokojený. Pomohli mi najít spotřebitelský úvěr s vynikající sazbou a podmínkami. Velmi doporučuji jejich služby!"
Ajdy HarmáčekAjdy Harmáček
02:23 25 Jul 23
Velmi profesionální a pozorný tým. Darfin mi pomohl získat spotřebitelský úvěr s výhodnými podmínkami a poskytl vynikající zákaznický servis. S radostí příště využiji jejich služeb znovu.
pupicek1987pupicek1987
16:00 24 Jul 23
1. "Mým prvním kontaktem s Darfinem bylo, když jsem hledal hypoteční úvěr. Byli velmi užiteční a podrobně mi vysvětlili všechny možnosti, abych mohl najít to nejlepší řešení pro mou situaci. Velmi doporučuji!"
Nikča HořícíNikča Hořící
15:18 24 Jul 23
Skvělá firma s vynikajícími službami. Pomohli mi najít nejlepší možnou hypotéku pro mě a byli velmi trpěliví při vysvětlování všech podrobností. Velmi profesionální a vstřícný tým.
Lukáš JakobovskýLukáš Jakobovský
14:49 24 Jul 23
Velmi profesionální a pozorný tým. Darfin mi pomohl získat spotřebitelský úvěr s výhodnými podmínkami a poskytl vynikající zákaznický servis. S radostí využiji jejich služeb znovu! 🙂 Můžu vřele doporučit 🙂
Dominika JanikovaDominika Janikova
14:09 24 Jul 23
Darfin finance je skvělá společnost. Pomohli mi získat úvěr pro můj byznys a byli velmi vstřícní a nápomocní po celou dobu. Určitě budu v budoucnu využívat jejich služeb znovu.
izabelka harmackovaizabelka harmackova
13:48 24 Jul 23
Obdržela jsem od Darfin finance vynikající služby při hledání hypotéky. Zajistily pro mě nejlepší sazbu a byli velmi trpělivý a ochotní odpovědět na všechny mé otázky. velmi doporučuji.
Perfektní a vstřícný přístup,a ochota velké díky patří Michal Škorňa generální ředitel.Velice ho doporučuji!!!!
Filip NovotnýFilip Novotný
15:55 23 Aug 22
Brutálně super
Andrea ŠrámkováAndrea Šrámková
19:08 18 Dec 21
Přidáváme se ke spokojeným klientům. Vyřízení hypotéky bylo rychlé a s příznivým úrokem. Velké díky patří panu Křivánkovi, kterému jsme to svou situací příliš neusnadňovali. Vše zvládl perfektně, komunikace perfektní, trpělivost, ochota, super..Děkujeme a DarFin doporučujeme dále
js_loader

Všechny životní situace potřebují individuální řešení. Zejména ty nejtěžší!

Rozumíme tomu, že v některých případech standardní bankovní financování není možné, zejména pokud banky hodnotí riziko jako příliš vysoké. Pro tyto situace jsme vybudovali silné partnerství se soukromými investory, kteří mají schopnost posuzovat každou situaci individuálně a nabídnout potřebný úvěr na míru s přihlédnutím k vyššímu riziku.

Osobní přístup soukromých investorů

Naši soukromí investoři se neřídí pouze tabulkami a vzorci. Na rozdíl od běžných bankovních institucí přistupují k posuzování finanční situace našich klientů „selským rozumem„. To znamená, že berou v úvahu nejen čísla, ale také osobní okolnosti a specifika každého případu. Tento přístup nám umožňuje nabídnout flexibilní a efektivní řešení i v těch situacích, kde standardní bankovní produkty selhávají, popř. není možné jejich využití z důvodu špatných registrů, exekučních záznamů apod.

Převod úvěru do banky pro větší úsporu

Klíčovým aspektem úvěru od soukromých investorů je možnost přechodu z krátkodobého úvěru od investorů na „tradiční“ dlouhodobý bankovní úvěr. Tento proces umožní klientům ušetřit klidně i stovky tisíc korun. Jak je to možné? Díky splacení všech bankovních závazků se klientovi po určité době „pročistí“ bankovní historie a stane se pro banky opět důvěryhodným zákazníkem, kterému nabídnout mnohem výhodnější podmínky úvěru, než tomu bylo kdysi. Úvěr od soukromých investorů tak převedeme díky specialistům z Darfinu do banky, úvěr natáhneme na delší dobu splácení, snížíme splátky a klient tak může bez problému splácet své stávající závazky.

Pro koho je úvěr od soukromých investorů vhodný?

Tento typ úvěru je jakousi záchranou brzdou v momentě, kdy banky již nejsou ochotny pomoct a vaše situace zdánlivě nemá řešení. Společně s našimi partnery jsme tu pro to, abychom dokázali krátkodobě zamezit exekucím, insolvencím a dalším tíživým situacím a nastavili společně dlouhodobou strategii, jak ze postupně a efektivně z vaší životní situace propracovat až k finanční svobodě a klidnému spánku.

Úvěr od soukromých investorů je vaším prvním krokem k dosažení finanční svobody a stability. Připojte se k nám a nechte nás, abychom vám pomohli najít nejlepší řešení pro vaši situaci.

 

0 mld. Kč
Zprostředkovaných hypoték
0 %
Zákazníků nás doporučilo dále
0
Ze 34 společností vybereme tu nejlepší
0 tis. Kč
průměrná úspora klienta

Mise nejlepší nabídka
na trhu přijata

Darfin.cz je platforma, která vylepšuje klasické on-line srovnávače a kalkulačky hypotečních úvěrů. U nás získáte a následně si porovnáte individuální, neveřejné a často dokonce „podpultové“ nabídky. Z pohodlí domova tak zjistíte, která banka je pro vás skutečně tou nejlepší.

Nesrovnáváme. Vyjednáváme!

Nesrovnáváme aktuální nabízené úroky bank na trhu. Pro každého zákazníka vyjednáváme individuální, které nejsou běžně vidět!

Online zpracování nabídky

Vyjednané nabídky sepíšeme do e-mailu tak, abyste měli všechny aktuální nabídky hezky přehledně seřazené od té nejvýhodnější!

Vše řešíme v nejkratším termínu

Dbáme na maximální rychlost a efektivnost celého řešení - žádné zdlouhavé čekání na hypotečního specialistu!

Celý proces od A do Z řešíme za Vás

Proces financování bydlení máme zvládnutý na jedničku a pokud vás nutně nebudeme potřebovat, zvládneme všechno v pozadí vyřešit zcela za vás!

Jak funguje proces vyřízení úvěru s Darfinem?

Odeslání poptávky
Hovor s odborníkem
Vyjednání nabídky
Schválení a podpis

Naše služba šetří zákazníkům čas, peníze a energii ...

Neváhejte nás kontaktovat!

Ať se děje, co se děje, jsme tu pro vás! Neváhejte se na nás obrátit s vaším dotazem nebo požadavkem ať už pomocí poptávkového formuláře nebo pomocí tel. čísla či e-mailu!


Výhodnější hypotéka s Darfinem - banner