Darfin finance

Úvěr pro firmy

Začátky podnikání mohou být těžké. Zejména pak finančně …

Neomezená výše

Bez zástavy nemovitosti

Splatnost až 30 let

Vybíráme to nejlepší z více než 10 000 možností

Mise nejlepší nabídka
na trhu přijata

Darfin.cz je platforma, která vylepšuje klasické on-line srovnávače a kalkulačky hypotečních úvěrů. U nás získáte a následně si porovnáte individuální, neveřejné a často dokonce „podpultové“ nabídky. Z pohodlí domova tak zjistíte, která banka je pro vás skutečně tou nejlepší.

Nesrovnáváme. Vyjednáváme!

Nesrovnáváme aktuální nabízené úroky bank na trhu. Pro každého zákazníka vyjednáváme individuální, které nejsou běžně vidět!

Online zpracování nabídky

Vyjednané nabídky sepíšeme do e-mailu tak, abyste měli všechny aktuální nabídky hezky přehledně seřazené od té nejvýhodnější!

Vše řešíme v nejkratším termínu

Dbáme na maximální rychlost a efektivnost celého řešení - žádné zdlouhavé čekání na hypotečního specialistu!

Celý proces od A do Z řešíme za Vás

Proces financování bydlení máme zvládnutý na jedničku a pokud vás nutně nebudeme potřebovat, zvládneme všechno v pozadí vyřešit zcela za vás!

Začátky podnikání mohou být těžké. Zejména pak finančně ...

Zakládáte start-up, expandujete na zahraniční trh nebo restrukturalizujete svoji společnost? Získáme pro Vás financování Vašeho podnikatelského záměru s nejnižší úrokovou sazbou, bez nutnosti dokládat účel a s co nejdelší dobou splatnosti. Neztrácejte čas se sháněním peněz a věnujte se tomu, čemu rozumíte nejlépe – Vašemu podnikání. Rádi pro Vás vše vyběháme a zařídíme. Zde fungujeme na trochu jiném principu než u hypotečních úvěru – najímáte si nás jako svého zástupce pro jednání s nimi.

Naše služba šetří zákazníkům čas, peníze a energii ...

Jak funguje proces vyřízení úvěru s Darfinem?

Odeslání poptávky
Hovor s odborníkem
Vyjednání nabídky
Schválení a podpis

Neváhejte nás kontaktovat!

Ať se děje, co se děje, jsme tu pro vás! Neváhejte se na nás obrátit s vaším dotazem nebo požadavkem ať už pomocí poptávkového formuláře nebo pomocí tel. čísla či e-mailu!