Darfin finance

Eurová hypotéka

Hypoteční úvěr v eurech s téměř polovičními sazbami

Nižší úrokové sazby

Splatnost až 30 let

Až 90% hodnoty nemovitosti

Spolupracujeme s největšími hráči na trhu:

Mise nejlepší nabídka
na trhu přijata

Darfin.cz je platforma, která vylepšuje klasické on-line srovnávače a kalkulačky hypotečních úvěrů. U nás získáte a následně si porovnáte individuální, neveřejné a často dokonce „podpultové“ nabídky. Z pohodlí domova tak zjistíte, která banka je pro vás skutečně tou nejlepší.

Nesrovnáváme. Vyjednáváme!

Nesrovnáváme aktuální nabízené úroky bank na trhu. Pro každého zákazníka vyjednáváme individuální, které nejsou běžně vidět!

Online zpracování nabídky

Vyjednané nabídky sepíšeme do e-mailu tak, abyste měli všechny aktuální nabídky hezky přehledně seřazené od té nejvýhodnější!

Vše řešíme v nejkratším termínu

Dbáme na maximální rychlost a efektivnost celého řešení - žádné zdlouhavé čekání na hypotečního specialistu!

Celý proces od A do Z řešíme za Vás

Proces financování bydlení máme zvládnutý na jedničku a pokud vás nutně nebudeme potřebovat, zvládneme všechno v pozadí vyřešit zcela za vás!

Hypoteční úvěr v eurech s téměř polovičními sazbami

ČNB svoji proti inflační politikou neustále zvedá úrokové sazby v české ekonomice. Tím se nadále zvyšuje rozdíl mezi úrokovými sazbami na hypotékách u nás a v zahraničí. Pomocí našich zkušeností a individuálního přístupu Vám pomůžeme zařídit hypotéku v eurech i pokud pracujete v ČR a kupujete nemovitost v ČR. Úrokové sazby jsou až o polovinu nižší, začínají kolem 3 % p.a.

Hypoteční kalkulačka

Naše služba šetří zákazníkům čas, peníze a energii ...

Jak funguje proces vyřízení úvěru s Darfinem?

Odeslání poptávky
Hovor s odborníkem
Vyjednání nabídky
Schválení a podpis

Neváhejte nás kontaktovat!

Ať se děje, co se děje, jsme tu pro vás! Neváhejte se na nás obrátit s vaším dotazem nebo požadavkem ať už pomocí poptávkového formuláře nebo pomocí tel. čísla či e-mailu!